صادق شمشیری

صادق شمشیری

بنیانگذار

صادق شمشیری از بنیان گذاران هنگام است. او وکالت ده ها برند مطرح بین المللی در دعاوی مالکیت فکری را در رزومه ی خود دارد. او مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه تهران اخذ کرده و هم اکنون در حال تکمیل تز دکتری خود تحت عنوان ” روانشناسی قضاوت”  در دانشگاه تهران است. 

شهنوش نجفی حائری

شهنوش نجفی حائری

بنیانگذار

شهنوش نجفی حائری از بنیان گذاران هنگام است. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته ی حقوق مالکیت فکری از دانشگاه تهران اخذ کرده است. شهنوش سابقه ی درخشانی در موفقیت در پرونده های حوزه مالکیت فکری و تجارت داشته و مهارت او در دفاعیات شفاهی در دادگاه بی نظیر است. 

سیما رجبی

سیما رجبی

تیم حقوقی

فعالیت سیما بر مسائل مربوط به حقوق مالکیت فکری متمرکز است. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته ی حقوق مالکیت فکری از دانشکاه شهید بهشتی اخذ کرده است. اکنون به  وکالت مشغول است و در هنگام به داشتن انگیزه و هوش بالا معروف است. او سابقه ی کار بر پروژه های متعددی را در دنیای آکادمیک دارد.

سحر تبریزی

سحر تبریزی

مدیریت پروژه

سحر در مدیریت گروه و پروژه ها متخصص است. او کارشناس ارشد مدیریت مالی است و در هنگام بر امور موکلین تمرکز دارد.  تحت نظارت اش هیچ کاری به تاخیر و هیچ چیزی از قلم نمی افتد. او در هنگام به توجه به جزئیات و مهارت در مدیریت همزمان چند پروژه شناخته شده است.

رومینا افشار

رومینا افشار

تیم حقوقی

رومینا کارشناسی ارشد حقوق بین الملل خود را از دانشگاه تهران اخذ کرده است. او پروژه های متعدد بین المللی را انجام داده است و هم اکنون به کار وکالت مشغول است. در هنگام، همه او را به جدیت و سخت کوشی می شناسند و به معنای واقعی یک تحلیلگر باهوش است.

سپیده شفاعت

سپیده شفاعت

مسئول رصد

سپیده کارشناس ارشد مدیریت بوده و مسئول تیم رصد در هنگام است. او در هنگام به تمرکز در کار و تعهد به انجام به موقع کارها شناخته شده است. سپیده بیش از یک دهه کار تخصصی را در سابقه خود دارد. 

هاتف شمشیری

هاتف شمشیری

جایگاه

هاتف یک برنامه نویس پر تلاش و با هوش است. او کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار خود را از دانشگاهی در فنلاند گرفته و پروژه های بین المللی زیادی را انجام داده است. در حال حاضر، هاتف نرم افزارهای هنگام را طراحی و توسعه می دهد.